21.12.2015

Efsun Bebek İçin Dua

Efsun Bebek İçin Dua
Sergül (http://yolunneresindeyim.blogspot.com.tr) arkadaşımızın küçük kızı melek olmuş...
Onun minik ruhu için dua okuyalım istedim.
Kim ne dua okursa Allah razı olsun.
Okuduğunuz duaları ve adetlerini aşağıya yorum olarak yazarsanız, bir şekilde Sergül'e ileteceğim.


15 yorum :

 1. Allah annesine sabır versin:((neden kaybetmiş bebeğini? Çok üzücü:( duaları çoktan bıraktım, tanrının insanlarla hiç ilgisi olduğunu sanmıyorum artık, yani Arapça filan dua etmeyeceğim (zaten topu topu iki Arapça dua biliyorum kulhu ve Elham)

  Ben tanımıyordum ama tanımak önemli değil bebekler hepsi melektir, şimdi gerçek anlamda bir melek olsun dilerim, şöyle kadife siyah gecede pırıl pırıl parlayan minik bir yıldız olarak gökyüzünde ışıldasın, annesine baksın ve onun kulağına üzülmemesini, dayanmasını, melek olduğunu fısıldasın...

  Çok sabırlar diliyorum:(
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
 2. Çok üzüldüm Hazel. Ben de Sevgili Müjde gibi tanımıyorum ama anne ve babasına sabırlar diliyorum. Dualarımı bırakıyorum. Kıyamam ya çok üzüldüm.

  YanıtlayınSil
 3. Ben de bir anne adayıyım. Haberi okuyunca çok üzüldüm, içimden birşey koptu sanki. Ailesine sabırlar diliyorum. Her bebek bir melektir, efsun bebek gerçek bşr melek oldu ����

  YanıtlayınSil
 4. Benim de iki kızım var. Duyunca çok üzüldüm.Kelimeler yetersiz kalıyor.Allah ailesine sabırlar versin.Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın:(

  YanıtlayınSil
 5. Yastayiz Efsun un güzel annesi. Gecem karanlik sessiz ve soğuk. Tarifsiz bi acı ile sinaniyorsun. Sabir dileyemiyorum birsey diyemiyorum. Allahim seni de Efsun u da cok sevmiş demek ki ... Dua ediyoruz.. Melegine meleklerle dua göndermekten baska da bisey gelmiyor elimizden.

  YanıtlayınSil
 6. Birkaç gündür bloğuma girememiştim. Şok oldum açıkçası, sergül hanımı ve adım adım bebeğinin doğumunu, yaşadıklarını herşeyini takip etmiştim. Allah sabırlar versin ailesine. çok çok üzücü.

  YanıtlayınSil
 7. Ben de yıllardır Sergül hanımın Blogunu izleyenlerdenim.Dün Instagramda bir paylaşım yapmıştı şaka veya hesabı çalındı sandım.Akşam tekrar bakınca doğruymuş Allah sabırlar versin,kelimelerin kifayetsiz kaldığı an.Çok üzücü, dünyalar tatlısı Efsun bebek.Diş çıkarıyordu en son ishali varmış hatta doktora götürmüşlerdi.ŞOK oldum.Diyecek başka söz bulamıyorum :((((

  YanıtlayınSil
 8. Allah size ve aileninse peygamber sabır verdiniz başını sağol anne baba önemli ya

  YanıtlayınSil
 9. Ben de anne ve babaya sabır diliyorum.

  YanıtlayınSil
 10. Allah annesine, babasına, ailesine sabır versin.

  YanıtlayınSil
 11. tarifsiz bir acı yaşıyorlardır.allah kalanlara sağlıklı ömür versin.anne ve babasının başı sağ olsun.gerçekten çok acı bir durum.serrose yi uzun zamandır takip ediyorum ben de acısına yardımcı olamayacağım belki ama iki kelime etmeden de geçmek istemedim.
  tekrar üzüntü ve baş sağlığı dileklerimi iletirim.

  YanıtlayınSil
 12. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 13. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 14. Videolariniza ulasamiyoruz kanal neden kapandi :(

  YanıtlayınSil
 15. According to Stanford Medical, It's really the ONLY reason women in this country live 10 years more and weigh an average of 42 lbs lighter than us.

  (And really, it has totally NOTHING to do with genetics or some hard exercise and absolutely EVERYTHING to do with "HOW" they eat.)

  P.S, I said "HOW", not "WHAT"...

  TAP on this link to uncover if this quick quiz can help you release your true weight loss potential

  YanıtlayınSil

Sen de bir şeyler söylemek ister misin?